Siin soovime rääkida ausalt ja avatult juuste värvimisest, vastata küsimustele, mida esitab iga teine juukseid värviv klient.

Peamiseks küsimuseks on: Miks ei ole soovitatav värvida juukseid kodus poes ostetud juuksevärviga?

See ei ole soovitatav. Kodus värvimine on mitte professionaalne. Värvid rikkuvad Teie juukseid ja raskendab meie tööd.

Koduse juuksevärvimisega seotud probleemid:

Meil on hiljem väga raske likvideerida need probleemid ,mis tekkivad kodusel värvimisel. Juuste struktuur muutub väga oluliselt.Juuksed muutuvad elutuks, õhemaks, ei saa sellist tooni, mida sooviks saada. Samuti hallide juuste värvimine ei anna oodatud tulemust. 90% tulemust ei vasta pildil olevale. Samuti tekitab poes ostetud värviga sügelust, allergiat, ebameeldivat lõhna ja palju muid probleeme. Isegi kui pöörduda salongi pärast iseseisvat juuste värvimist, läheb vaja rohkem kui üks visiit ,et saada nendest ebameeldivustest lahti.

 

Mille poolest on salongis värvimine parem?

Salongi meistrid on mitu aastat õppinud, selleks et värvida õigesti, et saavutada sellist tulemust, mida sooviks klient. Paljud neist on käinud täienduskursustel. Teame täpselt ,milline peab olema värvisegu, sisaldus, et saada soovitud tooni. Teame kui kaua peab värvi hoidama. Missuguseid toone peab kokku segama, et saada õiget värvi. Pärast igat värvimist kanname peale ravimaski, et juuksed jääksid tervemaks. Meie värvid on toodetud spetsiaalselt salongides kasutamiseks, neid ei ole võimalik osta poes ja nad on eriti püsivad.

Paljudele on oluline hind, oleme nõus. Poes ostetud värvid on tunduvalt odavam. Teie kaotate oma juuste ilu nad ei jää terveks.

Uskuge, meie hinnad on linna parimad. Mitte keegi teine ei pakku selle klassi värvi sellise hinnaga. Meie saladus peitub selles, et toome oma värvid ise otse Itaalia tootjalt ja säästame tarnijate pealt, see võimaldab meil pakkuda Teile teenust teistest soodsamalt.