Airi Palumets
Mina käisin Magistrali keskuse salongis. Juuksuriks oli armas Marina, kes tegi oma tööd suure pühenduse ja südamega. Kuna olen nn raske klient, kelle mureks on psoriaatiline peanahk, siis sedaenam kiidan protsessi ja tulemust. Tulen kindlasti tagasi( triibutamine, kerge otste piiramine)
Agnes Nugis
Meeskond on ülimalt sõbralik :) Ja näha on, et seal töötavad inimesed kes armastavad oma tööd!
Ulvi Jõgi
Teil on Magistrali keskuses väga tore juuksur Olesja . Väga professionaalne juuksur.Jäin tema lõikusega väga rahule . Aitäh Talle!

Triin Künnapas

Minu elukaaslane on väga valiv juuksurite osas, enamuste lõikusega ta rahule ei jää. Teie juures Tartu mnt-l aga tundus sobivat ja ühtegi negatiivset sõna ei kuulnud.
Liina Bütner
Mul on lemmik juuksur Marina kes töötab Magistrali keskuses.Ta on väga pühendunud,sõbralik ja heade kätega-super!
Janne Kaju
Olen külastanud juuksurexpressi kolmel korral,olen väga rahule jäänud!
Pilvi Loorens
Tartu mnt.45 asuvas salongis töötavad väga tublid juuksurid,teenindus on suurepärane,käin seal juba aastaid -aitäh teile!

Kristi Ruse

Kiiresti saab aja broneerida - see on väga mugav. Poja juukselõikus on olnud kena ja korralik nii Tartu mnt kui Lasnamäe Prisma salongis.

Archibald Kald

Alati meeldiv teenindus - arvestatakse palju ka sellega, mida teha soovin. Päris mitmed julged katsetused on saanud palju kiita ka mu sõpradelt. Kiidan Magistrali keskuse tublisid juuksureid.
Natalja Popova
Mina olen käinud samuti kesklinna juuksuris hiljuti juuksurexpress ning töö oli korralik korrektne,meeldiv suhtumine kliendi vajadusele,kohe leidsime sobiva lahenduse.Vastuvõtt oli kiire.Jatkakke samas vaimus!
Kadri Mai
Head oma ala meistrid,mulle meeldib ja soovitan soojalt ka teistele.

Malle Õunap

Väga meeldiv teenindus!Soovitan kindlasti kõigile!
Rita Kall
Käisin hetke ajel Tartu mnt.salongis. Jäin väga rahule ja lähiajal plaanin Teid taas külastada.

Merike Lang

5+...Tore ja meeldiv teenindus, soovitan ka teistele!


Kristiina Rattasepp

Väga head juuksurid ja teenindus! Soovitan kõigile!

Katrin Aasma

Olen kuulnud vaid kiidusõnu teie juuksurite kohta.


Meelis
Ma nüüd nime ei teagi, kena sale tumedate silmadega neid lõikas täna (20.03 10:42) mul juukseid. Tahtsin öelda, et väga hea töö :), tulen kindlasti varsti jälle, kui aind juuksed kiiremini kasvaksid :)

Guna Lindmaa

Tänan, teenindaja Viktoriat, kes tegi mulle suurepärase naistelõikuse 07.03.17 ja oskas lisaks väga hästi soovitada ka nende salongitooteid. Samal ajal(poole kolmest kolmeni) oli seal ka teine juuksur, kes tegi lõikuse minu õele, nime kahjuks ei tea- lõikus oli suurepärane;))) 

Хочу поблагодарить мастера Викторию, которая сделала мне чудесную стрижку 07,03,17 и смогла мне посоветовать подходящие средства по уходу за волосами. В тоже время другой мастер делала стрижку моей сестре и результат тоже был отличный. 


Kristi 

Olen mitmel korral saanud pojale väga kiiresti juukselõikuse aja. See on tõesti mugav :) Sobinud on nii Tartu mnt kui Lasnamäe salongide juuksurid. Lõikused kenad, puhtad, stiilsed. Soovitame :)
 
Несколько раз подстригала своего сына в ваших салонах. Посещали салоны на Тарту мнт и в Ласнаяэ. Стрижки всегда делали хорошо, стильно и быстро.

Liina

Tahan väga tänada Mustamäe Magistrali juuksurit Anastassiat.Olen aastaid tema juures käinud ja alti väga rahule jäänud.Suur suur tänu tema professionaalsuse ,naeratuse ja sõbralikusse eest!

Хочу поблагодарить парикмахера Анастасию, которая работает в Магистрали. Уже многие годы посещаю ее и всегда все нравится. Благодарю ее за профессионализм, улыбку и дружелюбие!


Sven

Teie juuksur Ksenia on hästi väärtuslik töötaja teile. ta teeb seda mida teeb päriselt, mitte kiirustades, vaid väga hästi. mina tänan.

Ваш парикмахер Ксения очень ценный сотрдуник, делает то что делает серьезно, без спешки но очень хорошо. Я благодарен!


Alar Kaljo

Tere, Olin 13.04.2016  õhtul umbes kell 19:00 Mustamäe Magistralis ja mind võttis vastu Anastassia ilma järjekorrata, mis oli minu jaoks suur meeldiv ülatus. Anastassia tööga jäin ülimalt rahule ja tema tööd oli lummav jälgida. Väga korrektne ja armas. 

Lausa kahju oli tema juurest ära minna :( Austusega, Alar Kaljo

Был 13.04.2016 вечером в Магистрали и меня приняла Анастасия, без очереди что было приятным сюрпризом. Остался очень доволен ее работой и очень приятно было смотреть как она работает. Очень корректная и приятная девушка. Прямо было жаль уходить.


Erik

Magistralis Sergei on super!! Kui ma tavaliselt alati vihkasin juuksurisse minekut teades, et tagasi tulles näen jube välja, siis nüüd ma olen juba 2 a teie klient tänu Sergeile. Väga asjalik ja hea stiilitajuga noormees!

Сергей в Магистрали-сцпер! Обычно ненавижу ходить в парикмахерскую, потому что потом выгляжу ужасно, а теперь благодаря Сергею уже два года ваш постоянный клиент. Очень толковый и с чувством стиля молодой человек.


Aile

Jäin väga rahule täna Magistralis Kristina tehtud juukselõikusega.Aitähh.

Осталась очень довольна стрижкой которую сделала Кристина из салона Магистрали. Спасибо.


Эдуард 

Здравствуйте! Сегодня посетил ваш салон в Magistrali Keskus. Остался очень доволен! Результат превзошёл все самые смелые ожидания!) Парикмахер Анастасия очень профессиональный и умелый мастер. А так же очень приятная,приветливая и дружелюбная девушка. Обязательно приду снова!


Meelis

Tänan Sergeid.Töö kiire,korrektne.Hea suhtumine. Спасибо Сергею. Работа быстрая, правильная. Хорошее общение.


Piia Lindmaa

Väga hea teenindus mõistliku hinnaga! Kasutan aastaid ja olen ülimalt rahul.

Очень хорошее обслуживание по разумным ценам! Пользуюсь уже годам и сверхдовольна.


Sirje

Tere! Käisin teie salongis esimest korda reedel, 2.oktoobril 2015. Mind teenindas Natalia. Ma jäin väga rahule nii teenindusega kui ka lõikusega. Väga meeldiv oli ja soovitan teid kõikidele oma tuttavatele.

Здравствуйте! Пришла в ваш салон впервые 2 октября 2015. Меня обслуживала Наталья. Осталась очень довольна и стрижкой и обслуживанием. Было очень приятно и  и посоветую вас всем своим знакомым.


Matheas-Robin

Teie juuksur Magistrali keskuses Jana Dubakina on fantastiline,lõpuks ometi inimene kes mu kaks keerukohta turritama ei jäta.

Ваш парикмахер В центре Магистрали Яна Дубакина просто фантастика! Наконец то человек который не оставит без внимания оба моих вихра.


Ксения 

Я хотела бы похвалить работу Юлии Мироненько. Я достаточно придирчива к мастерам, но с Юлей у меня еще ни разу проблем не было. Я всегда довольна её работой и нашим с ней результатом. Она всегда вежлива и с полу слова понимает мои желания. Хожу к ней несколько лет и менять мастера не буду!!! 


Ksenia

Tere! Tulin teie Magistrali keskuse juuksurisse täitsa juhuslikult... eelmisel kevadel. Nüüd olen teie klient ja ei kavatse vahetada. Miks? tekkib küsimus? Vastus on lihtne - 1.na võttis mind vastu Supertubli Jana Keeroja ja tehtud töö kohe meeldis väga (ka minu sõpradele!). Kui edaspidi Jana ei saanud mind vastu võtta minule sobival päeval, siis on teil 2.tubli juuksur - Tamara Voitk. Tamara oli (on) minu teine kaitseingel. Suurimad tänud teie töötajatele Janale ja Tamarale. Ksenia

Здравствуйте! Пришла в ваш салон в Магистрали совершенно случайно....прошлой весной. Теперь ваш постоянный клиент и не собираюсь ничего менять. Почему, возникает вопрос?Ответ прост. Первой меня обслуживала супермолодец Яна Кероя и результат сразу понравился как мне так и моим друзьям. Если в дальнейшем Яна не могле меня принять в подходящий мне день, тогда у вас есть еще один отличный парикмахер-Тамара Войтк. Тамара была моим вторым ангелом-хранителем. Огромная благодарность вашим работникам Яне и Тамаре.


Jana

Tahan tänada ja kiita Tartu mnt 45 juuksurit Aleksandrat! Tavaliselt olen käinud Aljona juures (kellega olen samuti väga rahul), aga kuna tema on puhkusel, siis sattusin Aleksandra juurde. Ja ma ei kahetse. :) Töö oli väga põhjalik ja tulemus viimistletud. Aitäh!

Хочу поблагодарить парикмахера Александру из салона Тарту манте! Обычно ходила к Алене (и тоже была ей очень довольна), но так как она в декретном отпуске попала к Александре. И я не жалею, Работа была основательной и результат замечательный. Спасибо!


Egne

Taas kiidan juuksur Janat. Väga rahul! 

Снова хвалю парикмахера Яну. Очень довольна!


Aksel

Jalutasin täna sõbraga mööda linna ning otsisime kohta kuhu juukseid lõikama minna. Igalt poolt saadeti meid ära.. Järsku märkasime Tartu mnt. 45 salongi. Hüppasime sisse ja küsisime kas juukseid saaks lõigata ning vastati positiivselt ning ajad kirja. Väga positiivne noor neiu Aleksandra oli see tore ja meeldiv inimene. Soovisin, et ta ise teeks oma silma järgi lõikuse ning tulemusega olen ma igati väga rahul. Juhtus väike õnnetus, et võeti kaardilt topelt raha maha, aga ikka juhtub. Edaspidi hakkangi seal lõikamas käima :)! Aitäh.

Гулял с другом по городу и искали место где бы подстричься. Отовсюду нас отсылали...Неожиданно заметили ваш салон на Тарту мнт 45. Заглуянули и спросили можно ли подстричься и нас записали. Этого прекрасного человека звали Александра. Попросил чтобы та сделала стрижку на свой вкус и остался очень доволен результатом. Случилось недоразумение, что с карты два раза заплатил,ну иногда случается. В будущем буду сюда ходить стричься. Спасибо!


Kattre

Kiidaksin Magistrali keskuse juuksurit Nataljat, kelle käest sain täpselt sellise lõikuse nagu soovisin ja juuksed paistavad palju tervemad ja ilusamad! Aitäh! :)

Хвалю парикмахера из Магистрали Наталью, она подстригла меня как я хотел и волосы теперь выглядят намного здоровей и красивей. Спасибо!


DD

Tänan väga oma juuksurit Anastasiat hea juustelõikuse eest 05.05.2015 Magistrali keskus ca 14.00 Dd

Очень благодарю своего парикмахера Анастасию за хорошую стрижку!


Egne

Minul juuksuris käidud ja suur kiitus juuksurile Jana. Väga sõbralik ja hoolas juuksur. Kindlasti lähen teinegi kord tema juurde. 

Сходила в парикмахерскую и большая похвала парикмахеру Яне. Очень дружелюбная и заботливая, обязательно в следующий раз приду к ней.Kalju 

Mulle meeldis Magistralis, lõbusad teenindajad ja tunne, et olen teretulnud. 
Мне понравилось в Магистрали, веселый персонал и чувство что рады видеть.


Regina
Tere! Sattusin juhuslikut Teie salongi Magistrali keskuses ja sain peaaegu  kohe aja juuksurisse. Juuksuriks oli Oksana. Siinkohal soovin teda kiita. Ma ei julgenud pikka aega käia lahtiste juustega, kuid Oksana tegi kiiresti mu juuksed taas säravaks ja terveks nagu ajakirja kaanel. Andis soovitusi ja soovitas tooteid. Olen leidnud oma juuksuri. Suur aitäh talle ja edu!

Здравствуйте! Попал случайно в ваш салон в Магистрали и почти сразу получил время у парикмахера. Стригла Оксана. Хочу здесь ее похвалить. Долго не решалась ходить с распущенными волосами, но Оксана быстро сделала мои волосы снова блестящими и здоровыми как с обложки журнала.Дала рекомендации и посоветовала средства для ухода. Я нашла своего парикмахера. Большое спасибо ей и успехов!


Jekaterina

Хочу выразить огромную благодарность Олесе, которая работает в Магистрали... Мастер-Золотые Руки... Я просто в восторге от легкости ее руки, от смелости в экспериментах...умеет правильно подобрать цвет и стрижку, умеет посоветовать..Олеся- ТЫ лучшая!


Märten

Kiidan töötajat Sergeid magistrali juuksuris! Super soeng tuli, pole tükk aega nii rahul olnud soenguga, tavaliselt peale juuksurit kahetsen, et läksin, aga nüüd oli hoopis vastupidi. Super! 

Хвалю работающего в Магистрали парикмахера Сергея! Вышла отличная прическа,давно не был так доволен прической, обычно после парикмахера жалею что сходил, а теперь совершенно наоборот. Супер!


Андрей

Очень понравилась работа мастера Яны.Это настоящий профессионал своего дела.Знает что посоветовать и какую стрижку лучше сделать чтобы посетитель остался доволен результатом и хотел снова вернуться на стрижку в этот салон.Огромное спасибо Яне за её работу и мастерство.


Галина

Хочу поблагодарить парикмахера Яну ( juuksurexspress magistrali keskus) за отличную стрижку и доброжелательное отношение к клиенту


Olga

Очень довольна парикмахером Яной. Всегда на позитиве, нравится её работа и толковые советы. Также осталась довольна Галиной, и другими парикмахерами салона. Хочется возвращаться к вам еще и еще. 


Oleg

Здравствуйте,просили ответить ,отвечаю.Мой любимый парикмахер (Яна Керроя),последний раз был у нее 21 июня и до сих пор причесываясь вспоминаю ее добрым словом,стрижка,по мне,супер,сам процесс (наслаждение),надеюсь через месяц увидеть ее улыбку снова.


Регина

Ходила на прошлой неделе по рекомендации к мастеру Юлии в Магистраль. У меня было очень сложное окрашивание на несколько часов, Юлия сделала всё как настоящий профессионал и я осталась очень довольна. Буду всегда ходить в Ваш салон.Спасибо огромное Юлии.


Guna

Tere päevast, tahaksin järjekordselt avaldada kiitust juuksur Asija' le, kiire ja suurepäraselt teostatud lõikuse eest! Eraldi tahaks positiivselt ära märkida selle inimese head eesti keele oskust ja meeldivaid maneere ;) Lugupidamisega, Teie püsiklient, Guna Lindmaa

 Добрый день, хотела бы в очередной раз похвалить парикмахера Асию за быструю и великолепно сделанную стрижку! Особенно хотела бы выделить хорошее знание эстонского языка и приятные манеры этого человека. С уважением,ваша постоянная клиентка Guna Lindmaa


Tõnu

Hubane salong ja väga meeldiv sõbralik ja professionaalne lõikus..tulen alati hea meelega tagasi...))Mina tahaksin öelda kiidusõnu juuksur Jana aadressil......olen tema kauaaegne klient ja tema tööga väga rahul....sõbralik meeldiv teenindus ja ilusad professionaalsed lõikused..).........Tänud...) 

Уютный салон и очень приятная дружелюбная и професcиональная стрижка....всегда возвращаюсь с хорошим настроением. Хотел бы похвалить парикмахера Яну...я ее давний клиент и очень доволен ей....приятное дружелюбное обслуживание и профеcсиональная стрижка. Спасибо.


Лена 

Для меня найти хорошего парикмахера сложно. Решила посмотреть в сети отзывы и советы, к кому пойти. На этом сайте многие хвалили Анастасию. Сегодня решила рискнуть, позвонила и NB! в этот день попала к тому мастеру, к которому хотела. Всё, что написано об Анастасии в рубрике "О нас"-правда. Пока сидела перед зеркалом, в голове вертелось слово "солнечная" :) - это о мастере. Я осталась максимально довольна стрижкой и ненавязчивым обслуживанием. Если всё-таки решусь на удлинённое каре, а это значит раза в два с половиной укоротить длину, обязательно пойду к Анастасии! Еще раз БОЛЬШОЕ спасибо!


Pilleriin

Nüüdsest on minu lemmik juuksur Sergei. Olin käinud varem 6 erineva juuksuri juures ja igaüks tegi ikka midagi mis mulle ei meeldinud, aga Sergei sai kohe aru mis lõikust soovin ja edaspidi hakkangi ainult tema juures lõikusel käima!

Отныне мой любимый парикмахер-Сергей. Ходила раньше к 6 разным мастерам и каждый раз что нибудь мне не нравилось, только Сергей сразу понял какую стрижку я хочу и в дальнейшем буду ходить стричься только к нему!


Sveta

Anastassia Magistralist tegi täna super töö. Käisin täna juukseid lõikamas .Anastassia oli nii rahulik ja sõbralik-seda ma hindan väga. Suur tänu talle tema töö eest.

Анастасия из Магистрали сделала сегодня отличную работу! Ходила сегодня подстригаться, Анастасия была такая спокойная и дружелюбная-я это очень ценю. Большое спасибо ей за работу.


Валерия

Мне нравится, как у Вас Ася работает около Центрального рынка! Единственный человек, который филирует мне челку, так, что она держит форму 3-4 недели. Волосы после ее покраски всегда выглядят лучше, чем после экспериментов в других местах. Жалко, дороговато - приходится комбинировать - раз у Вас, раз в другом месте...


LK

Väga meeldiv teenindus ja tulemus, kiidan Olesjat. Aitäh :)

Перевод: Очень приятное обслуживание и результат, хвалю Олесю. Спасибо.


Milvi

Külastasin täna Teie salongi ning jäin väga rahule.Kiidusõnad ja suured tänud Olesjale-juuksur,kes oskas lõigata täpselt sellise soengu,nagu tahtsin. Edu ja kõike-kõike paremat!

Посетила сегодня ваш салон и осталась очень довольна. Похвала и благодарность Олесе-парикмахеру которая сделала точно такую стрижку как я хотела. Успехов и всего хорошего.


Аня

Нашла вашу парикмахерскую через Google.ru , почитала отзывы на сайте и решила записаться на стрижку к Анастасии. Сегодня сходила, и результат превзошел все мои ожидания!!! И стрижка и укладка просто супер!!! Анастасия - настоящий профессионал и позитивный человек! Рекомендую всем однозначно!


Kristina

Kiidan Magistrali keskuse juuksurit Uljanat korraliku töö ning sõbraliku teeninduse eest. Meeldiv näha, et leidub ka inimesi, kes teevad oma tööd rõõmu ja hingega, mitte lihtsalt selleks, et päev õhtusse ja raha taskusse saada. Kurb, kui haruldane selline nähtus on.

Хвалю работающую в Магистрали парикмахера Ульяну за хорошую работу и дружелюбное обслуживание. Приятно видеть что находятся еще люди которые делают свою работу с радостью и душой, а не только чтобы день прошел и деньги в карман. Очень жаль что такое сейчас редкость.


Margo

Käisin täna esimest korda. Hea kogemus. Mulle meeldib kui juuksurisse minna ei pea ootama vaid saan kohe lõikusele. Kiidan!

Вчера ходила к вам впервые. Хорошие впечатления. Мне понравилось что приходя к парикмахеру не надо ждать, а можно сразу подстричься. Хвалю!


Tiina

Tere! Tahaksin kiita Magistrali keskuse juuksurit, Sergeid! Viimati tema juures käies oli kohe aru saada, et inimene teeb tööd südamega ja äärmise hoolikusega! Head juuksurit on raske leida ning olen võõraste juuksurite osas tohtult pessimistlik, kuid Sergei kummutas kõik mu hirmud juba esimese lõikusega! Palju edu ning jaksu talle edaspidiseks! :) Tiina

Здравствуйте! Хотела бы похвалить парикмахера из центра Магистрали,Сергея! Недавно была у него на стрижке и сразу было понятно что человек работает с душой и крайним старанием! Хорошего парикмахера тяжело найти и отношусь к незнакомым парикмахерам очень скептически, но Сергей растопил все  мои страхи уже первой стрижкой! Успехов вам в дальнейшем!


 Maria

TERE ! :)
Olin täna Juuksurexpress 
Magistrali salongis juukselõikusel kell 10.15
VÄGA-TÄNAN SUUREPÄRA1SE TEENINDUSE EEST !
Teile parimat äri-edu soovides ,
armastava lugupidamisega , 
Maria Kuusemets
Tallinn

Здравствуйте! Была сегодня в Juuksurexpress в салоне Магистрали в 10.15

ОЧЕНЬ БЛАГОДАРНА ЗА ПРЕВОСХОДНОЕ ОБСЛУЖИВАНИЕ!

Успехов вам,с глубоким уважением,

Maria Kuusemets
Tallinn


Kristina

Tere! Minu lemmikjuuksur on Magistralis töötav Anastassia. Sattusime täiesti juhuslikult tema juurde, nimelt mehel oli vaja ruttu lõikust ja see oli ainuke koht kuhu kiiresti sai ja hind oli samuti sobiv. Nii me mehega läksimegi, mõlemad jäime rahule mehele tehtud soenguga! Järgmine kord proovisin ka ise minna Nastja juurde..ja üllatus - mulle väga meeldis! Nüüd oleme mõlemad püsikliendid! Loodan, et kvaliteet jääb ikka sama heaks ning hinnad samuti kliendisõbralikuks :). Tubli töö ja tubli juuksur!

Здравствуйте! Мой любимый парикмахер работающая в Магистрали Анастассия.Совершеноо случайно попали к ней,а именно мужу надо было срочно подстричься и это было единственное место где можно было быстро и по подходящей цене подстричься. Так что, мы оба сотались довольны стрижкой сделанной мужу! В следующий раз попробовала и сама записаться к Насте... и сюрприз-мне очень понравилось! Теперь оба будем постоянными клиентами! Надеюсь что качество останется на том же хорошем уровне и цены буду по прежнему дружелюбными :-) Хорошая работа и молодец парикмахер! 


Gerdy

Väga rahul oma juukselõikusega, mille tegi täna Anastassia ;) soovitan kindlasti kõigile teie salongi Magistrali keskuses. Tänud veelkord! Ühtlasi soovin panna nt selleks neljapäevaks tema juurde värvimise aja kirja nt kella 12ks. Järgmise korrani Gerdy

Очень довольна стрижкой которую сделала Анастасия ;-) конечно, рекомендую всем ваш салон в Магистрали. Спасибо еще раз! Заодно хочу записаться к ней на покраску, в этот четверг например в 12. До следующего раза. Gerdy


Rein Sepp

Tere, palun kiita Magistrali keskuses töötavat Olesiat. Külastasin teie salongi 20,01,2013 esimest korda. Alguses oli kerge eelarvamus, kuna olen viimased 5 aastat külastanud ühte kindlat salongi. Oljesja on küll noor aga tema teenindus oli tipptasemel. Jätkake palun sama moodi ja ärge kvaliteeti alla laske. Kiitused Olesjale. Oled super!                                   

Здравствуйте, хочу похвалить работающую в центре Магистрали Олесю. Посетил ваш салон 20.01.2013 впервые. Поначалу было легкое предубеждение, так как последние пять лет ходил в один определенный салон. Олеся конечно молодая, но ее обслуживание было на высшем уровне. Продолжайте в том же духе и не опускайте качество.Похвала Олесе. Ты-супер!Marin

Ma tahan tänada Sergeid, kes lõikas mulle fantastilise soengu. Andsin oma juuksed tema otsustada ja ta suutis teha imet lõikusega. Nüüdsest hakkangi Magistralis Sergei juures lõikamas. Veel kord suured tänud ilusa soengu eest.

Я хочу поблагодарить Сергея, он сделал мне фантастическую стрижку.  Разрешила ему самому решать как меня стричь и ему удалось сделать чудесную работу. Теперь буду ходить стричься к Сергею в салон в Магистрали. Еще раз огромное спасибо за красивую работу.


Kristiina

Хочу поделиться радостью от посещения салона в Magistraali keskus, ходила уже несколько раз и попадала всегда к Anastassii , очень приятная и лучезарная девушка.Сразу видно как мастер любит свою работу .Обслуживание на высшем уровне.Спасибо.


Eve

Ma soovin kindlasti veel Teie salongis juuksuris käia. Seda just selle pärast, et see on minu kodule väga lähedal, teie hinnad on väga kliendisõbralikud ja meie pere teised liikmed on väga rahul Teie teenustega. 
Minu abikaasa käib ka Sergei juures juukseid lõikamas ja kiidab teda iga kord, kui tuleb juuksurist. Ma üldse ei kahtle tema profesionaalsuses. Ta on väga andekas ja ma arvan, et ma ei vaheta juuksurit.

Я безусловно снова посещу ваш салон. Как раз потому что недалеко от моего дома, ваши цены очень дружелюбные и другие члены моей семьи очень довольны вашим обслуживанием.Мой муж тоже ходит стричься к Сергею и каждый раз хвалит его. Я совершенно не сомневаюсь в его профессионализме. Он очень талантливый и я думаю что не поменяю парикмахера.


Kristiina Vahtra

Suured tänud Irinale väga korrektse ja meeldiva teeninduse eest!Olen väga rahul!

Большое спасибо Ирине за корректное и приятное обслуживание! Осталась очень довольна!


Inga

Случайно зашла в парикмахерскую и сразу попала на стрижку, а на следующий день записалась на покраску. Очень осталась довольна. Спасибо,Ирине и Галине.!!!!


Themis

Tahan kiita Magistrali keskuses töötavat Anastassiat! VÄGA meeldiv juuksur :) palusin juukseotsi võimalikult vähe kärpida ja seda ta ka tegi! Super teenindus imehea hinnaga!

Хочу похвалить работающую в центре Магистрали Анастасию! ОЧЕНЬ приятный парикмахер:) просил по возможности меньше урезать кончики и она сделала все точно по желанию! Супер обслуживание по чудесной цене!


Reelika

Käisin täna teie juuksurisalongis ja olen teenindusega väga rahul, juuksurid on küll kõik noored venelannad aga oskavad 100%liselt eesti keelt, mind lõikas Kristina ja tänud talle meeldiva kogemuse eest. Jõudu ja julgen soovitada tervele perele.

Посетила сегодня вашу парикмахерскую и осталась очень довольная, парикмахеры все молодые русские девушки, стопроцентно владеют эстонским языком, меня стригла Кристина-благодарю ее за приятные впечатления. Успехов и смело порекомендую всей семье.


Klient

Mulle väga meeldis teie firma poolt pakutav teenus Tartu maanteel ja eriti teie töötaja nimega Kristina. Tegi oma tööd väga suure hoolega ja on väga viisakas ja meeldiv inimene.

Мне очень понравилось обслуживание предложенное вашей фирмой в салоне Тарту мнт и особенно вашей работницей по имени Кристина. Делала свою работу с большим усердием, очень вежливый и приятный человек. 


 Inge

Väga hea teenindus ja hästi tehtud lõikus. :)

Очень хорошее обслуживание и хорошо сделаная стрижка.


Aivo

Soovin tänada juuksur Nadjat kiire ja korraliku juustelõikuse eest. Juustelõikus soodsas kohas soodsa hinnaga kaunite naiste poolt - paremat ei saa tahatagi.

Хочу поблагодарить парикмахера Надю за быструю и приличную стрижку. Стрижка выполненная  красивыми женщинами по хорошей цене в хорошем месте- большего нельзя и пожелать.


Jüri Väli

Esimest korda tulin Teie juurde juuste lõikusele ja väga meeldis, töö kiire korrektne ja töötaja Oksana sõbralik ja hooliv. Jään Teile püsikliendiks :D

Первый раз пришел к Вам подстригаться и очень понравилось, работа быстрая и корректная и работник Оксана дружелюбная и заботливая. Останусь Вашим постоянным клиентом.:D


Grete

Kiidan juuksur Asijat, väga tore, sõbralik ja meeldiv... ja mis peamine, ta teeb oma tööd korralikult ja kiiresti :)

Хвалю парикмахера Асию, очень классная, дружелюбная и приятная... и что главное, она делает свою работу качественно и быстро :)


Дмитрий

Кристина(Juuksurexpress Punane Selver) - профессиональный, очень приветливый, аккуратный парикмахер. Спасибо Кристине!


Robert

Väga hea asukoha ja proffesionaalse personaliga juuksur. Kiidan parimat ja kiiremat juuksurit

Парикмахерская с очень хорошим расположением и профессиональным персоналом. Хвалю лучшего и самого быстрого парикмахера Надежду. Всегда без проблем понимает какую стрижку я хочу.


Tauno

Tere! mina kiidaksin siis siinkohal üht teie juuksurit, teie Tartu mnt. salongis. Olen seal juba mõnda aega klient olnud ja üsna rahul :) mõistlikud hinnad ja teenindus.. salong puhas ja korralik. Juuksuri nimeks on Asija, väga osav ja tubli ning sõbralik ja viisakas neiu! Tänan! Jätkake samas vaimus!

Здравствуйте! Я хотел бы похвалить здесь одного из ваших парикмахеров, из вашего салона на Тарту манте. Являюсь там клиентом уже какое-то время и вполне доволен:) разумные цены и обслуживание.. парикмахерская чистая и приличная. Имя парикмахера -Асия, молодец-очень умелая, дружелюбная и вежливая девушка! Спасибо! Продолжайте в том же духе.